Unustasid parooli?     
Sisseloginud kasutajatele märgistatakse automaatselt teksti piirkonnad, mis on muutunud alates viimasest lugemisest. Lisandunud osa on roheline, eemaldatud osa punane.
Lisaks märgistatakse sisseloginud kasutajatele menüüs täiendavate värvide abil artiklid, mis on kasutajal loetud (hall), ning artiklid, mis on peale lugemist täienenud (roheline).

   

     

Pealkiri :
Id (lühend aadressiribale) :
Autor ja viimase muudatuse autor :
Loomise aeg ja viimane muudatus :
Teksti pikkus :
Luba ligipääs ainult kasutajanimedele (eralda komadega). Autoril on alati ligipääs. :
Virtual Windows XP mode programmide suspend'imine/hibernate'mine
 
Kas keegi teab lahendust - ?
 
Huvitav, kas Virtual XP mode programme saab suspendida nagu virtuaalmasinat saab? Et kusagilt start menüüst annan käsu et suspendi nüüd see virtual xp mode programmide virtuaalmasin. Et see suspendimine töötaks ka siis, kui nad ei jookse virtuaalmasina aknas vaid remoteapp rezhiimis. Sest tegelikult remoteapp rezhiimis programmidel on ikkagi oma desktop, mis lihtsalt kiirelt joonistatakse minu desktopi peale. Üle võrgu töötavate remoteappidega on see hästi näha, kuidas sessiooni jätkamisel kõigepealt on kõik programmid ühes rdp aknas ja siis kargavad sealt välja. Virtual xp mode puhul seda näha ei ole, sest pole seda ühendamise momenti. Küll aga on näha kuidas programmi sulgedes või minimeerides joonistatakse korraks sinine windows xp taust, ja siis saab arvuti aru et seal tegelikult enam akent pole ja näitab nüüd neid aknaid mis tagant välja ilmuma peaksid.
Virtuaalmasinate suspendimine on muidu väga mugav asi... seepärast tahaks, et seda saaks rakendada ka siis, kui need asjad jooksevad virtual xp mode's, mis ju tegelikult pole muud kui virtual xp programmide jooksutamine virtuaalmasinas ja rdp remoteapp modes. Peale seda virtual xp mode väljalaskmist tuli ka windows xp rdp-le remoteapp toe lisamise võimalus juurde... Kusagil netist saab laadida. Mõtlen siis just remoteapp tuge rdp serveri poolele.

Proovisin ühte varianti... kuid Virtual xp mode käsurealt ei saa hibernate käsku anda, ka pstools-iga mitte, sest virtuaalmasina windows ei toeta hiberneerimist. See mis ta teeb on väliselt sarnane hiberneerimisele, aga windows xp api poolelt ilmselt mitte...
 
 
Muid muljeid Virtual Windows XP mode kohta
 
Virtuaalmasina paged ja nonpaged mälu on väga lahedad... 14MB ja 4MB
Serviced ja värgid võtavad ka vaid 10MB
 
Ühtlasi küsiks ka, kas keegi teab, kuidas luua mitut Virtual XP mode virtuaalmasinat?
 
 
 

kommentaarium spämmi tõttu ajutiselt välja lülitatud  Saada kiri